Doprava a logistika
Jaroslav Šivák
Pravidelná osobná cestná doprava
- Obec
- Kečkovce
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 936 649
Jaroslav Šivák
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 090 11 Kečkovce
- Na trhu od
- 13. októbra 2014
- IČO
- 47 936 649
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 49.31)
- Pravidelná osobná cestná doprava
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Šivák
Jaroslav Šivák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kečkovce. Podniká od 13. októbra 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Šivák
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 936 649
- Dátum vzniku
- 13. októbra 2014
- Miesto podnikania
- 090 11 Kečkovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Svidník, vložka č. 780-9281
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 49.31)
- Pravidelná osobná cestná doprava
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Šivák zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Šivák?
Miesto podnikania je v obci 090 11 Kečkovce.
Čím sa Jaroslav Šivák zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Aké je IČO – Jaroslav Šivák?
IČO je 47 936 649.
Odkedy podniká Jaroslav Šivák?
Podnikanie začalo 13. októbra 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.